перший козацький
САМОЕ СВЕЖЕЕ
ticket title
Дух Божий — це не та сила, що робить людину переможцем у житті. Але багато більше. Митр. Антоній
Зеленский признал УПЦ и русский язык заложниками в переговорах с Путиным о войне? Даниил Богатырёв
Церковная “атака по заказу Кремля” и фейл Зеленского с “жёлтыми кепочками ОПЗЖ”. МЕДИА ИНКВИЗИЦИЯ
Главный смысл “войны с олигархами” Зеленского. Или как Зе изберётся на второй срок. ЗНАКИ
Троица 2021 в Печерской Лавре. Блаженнейший Онуфрий о духовном смысле Троицы
Джангиров. Запад закручивает гайки IT-гигантам и вводит карбоновый налог. Как ответят КНР и Россия?
Путин потыкал США носом в их проблемы. Но прагматика побеждает. Анализ саммита Байден-Путин. Белашко
Фейкомёт с 1+1 на службе ПЦУ тролил верующих под видом журналиста Казацкого. МЕДИА ИНКВИЗИЦИЯ
Природа раскола Украины. От УССР до потери Крыма и Донбасса. Андрей Ермолаев

Иерархи Поместных Церквей поздравили верных УПЦ и митр. Онуфрия с Пасхой

Share Button

🔥 Підписуйтесь, вільні люди, давайте триматися разом у бурхливі часи!
А це резервний канал, на всякий пожежний 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будемо на зв’язку ✊

Напередодні свята Світлого Христового Воскресіння ієрархи Православних Церков надіслали Пасхільні привітання вірянам Української Православної Церкви та Предстоятелю митрополитку Онуфрію.

“Молитовно бажаю Українській Православній Церкві і її вірному народу, щоб у це найбільше свято святкування відбулося у великій радості, щоб зупинилось проливання братської крові, щоб зацарював мир і була братська любов між усіма людьми доброї волі у братській слов’янській країні.

Розділяючи з вами, дорогі браття і сестри, радість Великого Пасхального Торжества, бажаю, щоб Господь подарував Божественну силу, для перемоги над гріхом, неправдою і братським розділенням, щоб ви завжди були співпричасниками Його Воскресіння!”, – привітав вірних канонічної Церкви єпископ Будимлянсько-Нікшичський Іоаннікій, який нині очолює Чорногорсько-Приморську єпархію.

“Болгарська Церква і Українська Церква — це одне Тіло Христове. Ми живемо Христовим Духом. І, браття, якщо один радіє, то інший йому співрадіє. Якщо один страждає, то інший йому співстраждає. Так і наша любов — ми радіємо вашим успіхам, ми радіємо з того, що у всіх ваших труднощах у вас духовне життя, у вас віра, з якої можна брати приклад.

Історія показала, що Господь тим особливо народам, які любить, під час випробувань посилає великих керівників, великих наставників. І ось саме зараз Українська Православна Церква має найбільшого пастиря — Владику Онуфрія, який є людиною святого життя, молитовником, подвижником. І ми бачимо, що він своєю любов’ю, своїм миром об’єднує чад Православної Церкви, охороняє від вовків і своїми молитвами зберігає від небезпеки і спокус”, – говориться у привітанні митрополита Ловчанського Гавриїла.

“Ми тут, у Словаччині, в кафедральному соборі православного міста Кошиці, хочемо привітати Його Блаженство, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія – канонічного Предстоятеля Української Православної Церкви – і його паству, Богом ввірену, з прийдешнім Світлим Торжеством Перемоги Господа Іісуса Христа над смертю, страхом, хворобою, гріхом.

Радіємо разом із вами і надіємося разом із вами, чекаємо знову на зустріч, щоб разом послужити, співслужити Вам, Ваше Блаженство, і бути благословенними Вашими словами”, – розповів архієпископ Михайлівський і Кошицький Георгій.

“У ці пасхальні дні ми співідчуваємо ту радість, яку Світло Христа принесло на землю, і ми б хотіли нею поділиться з усіма православними людьми, особливо з нашими православними українцями, які зазнають великої спокуси за останні роки, і великі спокуси терпить місцева Церква.

Ми б хотіли вас запевнити, що в ці пасхальні дні ми з вами, ми молимося за вас, за вашу єдність, і щоб панував мир на українській землі, щоб припинилися всі військові дії, і військові дії проти Церкви”, – виразив свої вітання митрополит Тамасоський і Оринійський Ісаїя.

Ваш отзыв

comments

Translate »