перший козацький

Приговор священнику за то, что назвал ПЦУ раскольниками! Что дальше? Руслан Калинчук

Share Button

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе в бурные времена!
А это резервный канал, на всякий пожарный 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

В городе Шостка Сумской области произошел вопиющий случай: местный суд признал виновным в уголовном преступлении настоятеля Свято-Покровского храма в Воронеже Конотопской епархии УПЦ иеромонаха Андроника.

Вся вина священника состоит в том, что он разместил на своей странице в Фейсбук пост, в котором назвал ПЦУ расколом.

Это высказывание судебная экспертиза сочла таким, которое содержит: «публічні заклики до негативного (ворожого) ставлення до певних соціальних груп людей за релігійною та класовою приналежністю, що містять негативну (зокрема й образливу) інформацію про вказані соціальні групи, а також відомості про необхідність прямого обмеження прав на будівництво свого храму соціальної групи людей, які підтримують Православну церкву України».
Также, суд признал виновным отца Андроника и в том, что он имеет негативные взгляды на создание ПЦУ и считает её неканоничной.

О публикации отца Андроника заявило трое людей, которые выступили как потерпевшие. Ещё до начала судебного разбирательства отец Андроник заключил с потерпевшими мировое соглашение, а в суде признал свою вину. В связи этим его признали виновным в преступлении, предусмотренном ч.1 ст.161 Уголовного кодекса (разжигание национальной, расовой или религиозной вражды) и оштрафовали на 8 500 гривен, а также обязали заплатить за экспертизу 6 864 гривны.

Казалось бы, инцидент исчерпан, но, тем не менее, он может иметь очень далеко идущее последствия – впервые в Украине человека осудили за то, что раскол назвал расколом, и этот прецедент может быть использован при рассмотрении подобных дел.

1 сентября 2021, Киев

-укр-

🔥 Підписуйтесь, вільні люди, давайте триматися разом в бурхливі часи!
А це резервний канал, на всякий пожежний 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будемо на зв’язку ✊

У місті Шостка Сумської області стався кричущий випадок: місцевий суд визнав винним у кримінальному злочині настоятеля Свято-Покровського храму у Воронежі Конотопської єпархії УПЦ ієромонаха Андроніка.

Вся вина священика полягає в тому, що він розмістив на своїй сторінці у Фейсбук пост, в якому назвав ПЦУ розколом.

Це висловлювання судова експертиза визнала таким, яке містить: «Публічні Заклик до негативного (ворожого) ставлення до питань комерційної торгівлі соціальних груп людей за релігійною та класовою пріналежністю, що містять негативну (зокрема й образліву) інформацію про вказані соціальні групи, а також відомості про необхідність прямого обмеження прав на будівництво свого храму соціальної групи людей, які підтрімують Православної церкву України».
Також, суд визнав винним отця Андроніка і в тому, що він має негативні погляди на створення ПЦУ і вважає її неканонічною.

Про публікацію отця Андроніка заявило троє людей, які виступили як потерпілі. Ще до початку судового розгляду отець Андронік уклав з потерпілими мирову угоду, а в суді визнав свою провину. У зв’язку цим його визнали винним у злочині, передбаченому ч.1 ст.161 Кримінального кодексу (розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі) і оштрафували на 8 500 гривень, а також зобов’язали заплатити за експертизу 6 864 гривні.

Здавалося б, інцидент вичерпано, але, тим не менш, він може мати дуже далекі наслідки – вперше в Україні людину засудили за те, що розкол назвав розколом, і цей прецедент може бути використаний при розгляді подібних справ.

1 вересня 2021, Київ

Ваш отзыв

comments

Translate »