перший козацький

В Украине создали Фонд защиты свободы слова. Герман, Быстряков, Данилец & Ко

Share Button

🔥 Підписуйтесь, вільні люди, давайте триматися разом у бурхливі часи!
А це резервний канал, на всякий пожежний 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будемо на зв’язку ✊

“Я згадую, як у 1989 році, як член правління Спілки журналістів СРСР, я вперше виступила в Москві у Колонному Залі Союзу і розказала про те, що в Україні нема свободи слова, у той час, як у Москві вже йшла Перестройка.
Наступного дня, я звичайно вже була ніким, вже не мала тієї високої посади.
Чому я про це згадую?
Не тільки тому, що я мала певну дотичність до захисту свободи слова, і як голова парламентського комітету, і працюючи на «Радіо Свобода», і працюючи в незалежній інформаційній спілці В’ячеслава Чорновола, ще до розпаду Союзу.
Я мала не таку дотичність, яку має сьогодні провладна преса, яка вже завтра буде нас критикувати, але якусь крихту незалежності, про яку вони у підручниках вчили, ми наближали.
Минуло вже більше ніж 30 років з того часу, як я у Москві говорила про те, що в Україні немає свободи слова, а мені сьогодні знову доводиться це повторювати…” – розповіла голова наглядової ради Благодійного фонду захисту свободи слова, екс-народний депутат України Ганна Герман.

18 квітня у прес-центрі інформаційного агентства “Голос UA” пройшла презентація Благодійного фонду захисту свободи слова.

Після початку активного тиску влади на пресу і свободу слова, закриття телеканалів і спроб впровадження державою цензури, екс-народний депутат України та колишній голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ганна Герман виступила з ініціативою створення благодійного фонду.

Фонд ставить собі основною метою захист журналістів та їхніх сімей, в умовах переслідування державою. Як повідомили члени наглядової ради, в першу чергу, постраждалим журналістам надаватиметься юридична допомога.

Виступити на підтримку цієї ініціативи і приєднатися до наглядової ради фонду прийшли актори Володимир Моїсеєнко, Володимир Данилець, композитор Володимир Бистряков, глава Національної медичної палати України Сергій Кравченко та багато інших.

Автори ініціативи хочуть залучити до фінансування фонду всіх, кому небайдужа свобода слова в Україні і її захист.

18 квітня 2021, Київ

-рус-

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе в бурные времена!
А это резервный канал, на всякий пожарный 🧨 https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

“Я вспоминаю, как в 1989 году, как член правления Союза журналистов СССР, я впервые выступила в Москве в Колонном Зале Союза и рассказала о том, что в Украине нет свободы слова, в то время, как в Москве уже шла Перестройка.
На следующий день, я конечно уже была никем, уже не было той высокой должности.
Почему я об этом вспоминаю?
Не только потому, что я имела определенную причастность к защите свободы слова, и как председатель парламентского комитета, и работая на «Радио Свобода», и работая в независимом информационном союзе Вячеслава Чорновола, еще до распада Союза.
Я имела не такую ​​причастность, как сегодня правящая пресса, которая уже завтра будет нас критиковать, но какую-то долю независимости, о которой они в учебниках учили, мы приближали.
Прошло уже более 30 лет с тех пор, как я в Москве говорила о том, что в Украине нет свободы слова, а мне сегодня снова приходится это повторять…” – рассказала председатель наблюдательного совета Благотворительного фонда защиты свободы слова, экс-народный депутат Украины Анна Герман.

18 апреля в пресс-центре информационного агенства “Голос UA” прошла презентация Благотворительного фонда защиты свободы слова.

После начала активного давления власти на прессу и свободу слова, закрытия телеканалов и попыток внедрения государством цензуры, экс-народный депутат Украины и бывшая глава комитета Верховной Рады Анна Герман выступила с инициативой создания благотворительного фонда.

Фонд ставит себе основной целью защиту журналистов и их семей, в условиях преследования государством. Как сообщили члены наблюдательного совета, в первую очередь, пострадавшим журналистам будет оказываться юридическая помощь.

Выступить в поддержку этой инициативы и присоединиться к наблюдательному совету фонда пришли актёры Владимир Моисеенко, Владимир Данилец, композитор Владимир Быстряков, глава Национальной медицинской палаты Украины Сергей Кравченко и многие другие.

Авторы инициативы хотят привлечь к финансированию фонда всех, кому небезразлична свобода слова в Украине и её защита.

18 апреля 2021, Киев

Ваш отзыв

comments

Translate »