перший козацький

Верные УПЦ села Серхов просят помощи на стройку храма вместо захваченного. Поможем!

Share Button

Когда на дворе становится холоднее, еще больше нужно делиться теплом с ближним. Сегодня мы призываем вас помочь православным братьям из волынского села Серхов. Они своими силами начали возводить храм после захвата святыни приверженцами ПЦУ, добились выделения земли, залили фундамент и сейчас нуждаются в нашей помощи!

Фонд «ФАВОР» ОТКРЫЛ НАРОДНЫЙ СБОР средств на сумму 178 200 грн на кирпич для стен храма в честь иконы Пресвятой Богородицы «Всех скорбящих Радость» в селе Серхов.

Внести пожертвование и передать записочки для молитв (за здоровье или упокой) можно на сайте фонда или на карту ПриватБанка: 5169 3305 3004 7445 с пометкой «СЕРХИВ». Пусть Господь Милосердный не оставит вас своей благодатью и воздаст сторицей молитвами Пресвятой Богородицы!»

–укр–

Коли на дворі стає прохолодніше, ще більш потрібно ділитися теплом з ближнім. Сьогодні ми закликаємо вас допомогти нашим православним братам з волинського села Серхів. Вони своїми силами почали зведення храму після захоплення святині прихильниками #ПЦУ, добилися виділення землі, залили фундамент і зараз потребують нашої допомоги!

Дуже добре, що до проекту долучився благодійний фонд «#Фавор».
На сайті «Фавору» розпочалася спеціальна компанія збору коштів на цеглу для стін майбутнього храму (вже зібрали понад 51 тисячу гривень зі 126 потрібних) і ви прямо зараз можете пожертвувати посильну суму, перейшовши за посиланням https://ift.tt/3cnVUgE

Допомогти також можна, просто передавши кошти на рахунок ПриватБанку: 5169 3305 3004 7445 з позначкою «СЕРХIВ».

Зробимо це разом! Діліться теплом вашої душі, діліться цим відео в інших мережах, допомагайте будь-якою копійчиною, вона точно не буде зайвою!

А зараз історія православної громади #УПЦ Серхіва від фонду «Фавор» та самих вірян, що чекають на нашу допомогую
«…богоборча хвиля не обійшла й маленьке Волинське село Серхів Маневицького району. Наприкінці січня 2019 року сільський храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ було відібрано…
Священику Василю Поповичу та парафіянам, що залишились вірними канонічній церкві було дуже важко і болісно, коли ЗРІЗАЛИ ЗАМКИ у рідному храмі, коли терпіли всілякі образи від односельчан, але любов до Бога, до Церкви не дозволила їм впасти у відчай. Вони моляться й вірять, що Господь і Матір Божа не залишать їх та допоможуть збудувати новий храм на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість». Знайшлися добрі люди, які пожертвували хатину для тимчасових богослужінь. «У нас бідненький храм», – кажуть люди, – «проте, дуже вже відчутна тут Благодать Божа!»

Майже два роки знадобилося громаді, щоб добитися від сільської ради виділення землі й оформлення дозвільних документів на будівництво храму. Нарешті усе готово, і з Божою допомогою будівництво розпочато — власними силами залитий фундамент, ведуться підготовчі роботи для зведення стін.

Фонд «ФАВОР» ВІДКРИВ НАРОДНИЙ ЗБІР коштів у сумі 178 200 грн на цеглу для кладки стін храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» у селі Серхів.

Внести пожертву й надати записочки для молитовного поминання на богослужіннях (за здоров’я чи упокій) можна на сайті фонду або на карту Приватбанку: 5169 3305 3004 7445 з позначкою «СЕРХІВ».

Хай Господь Милосердний не залишить вас своєю благодаттю та воздасть сторицею молитвами Пресвятої Богородиці!»

🔥 Подписывайтесь, вольные люди, давайте держаться вместе: резервный канал https://www.youtube.com/channel/UCni3Y81FrmY5B-Pxg2poyMQ
Будем на связи ✊

Ваш отзыв

comments

Translate »