перший козацький

Верные УПЦ, время действовать! Мы идём под Раду с молитвой, остановить беззаконие против Церкви!

Share Button

15 червня, о 10 ранку – зустрічаємось під Верховною Радою!!!
Впродовж останніх двох років в Україні діють два закони, які повністю порушують конституційні права вірян Української Православної Церкви. Один з них допомагає рейдерам забирати наші храми, інший – відбирає ім’я УПЦ нашої Церкви.
Тільки за ці останні два роки було захоплено силою чи протизаконно переписано на ПЦУ близько 200 наших храмів. Ми роками живемо в атмосфері ворожнечі, яку розпалюють до нас та нашої Церкви політики, псевдо-журналісти та брудні ЗМІ.
Роками вони цькують нашу Церкву і руйнують мир в українському суспільстві, абсолютно безкарно. Втручання держави в справи церкви, дискримінація УПЦ і просування іншої, «обраної», «правильної» конфесії, стало ганебною традицією за часів Порошенка. І, на жаль, це триває за нової влади.

Миряни Української Православної Церкви вже неодноразово зверталися до вищих державних органів, щодо скасування цих злочинних законів та недопущення дискримінації УПЦ, зібрали понад 1 000 000 підписів та власноруч передали їх до Офісу Президента.
Але там це звернення делегували до Кабміну: тобто серйозної відповіді по суті ми так і не почули. Нашу біль і мільйон голосів ніби й не помітили.

Що ж, якщо в Офісі Президента чи Верховній Раді чомусь не можуть запропонувати свій варіант вирішення проблеми, ми дамо їм свій!

Серед православних мирян є багато талановитих людей, є серед них і талановиті юристи, і вони вже підготували законопроекти, які розірвуть коло делегування та безвідповідальності і скасують антицерковні закони.

Наступного вівторка ми публічно подаємо ці законопроекти до Ради та до Офісу Президента.
Тому ми закликаємо всіх небайдужих православних християн прийти під стіни Верховної Ради помолитися і допомогти народним обранцям повернути конституційні права громадянам України!

15 червня о 10 ранку! До зустрічі на цьому місці!

Источник: https://www.youtube.com/watch?v=tJitIyEmgCQ

Присоединяйтесь к православному проекту “Миряне” https://ift.tt/3ctKfxp. Подписывайтесь, будьте в курсе жизни Церкви и общества. Ты нужен Церкви! Участвуйте событиях и активностях верных. Время действовать вместе во благо нашей Церкви и нашего будущего!

🔥🔥🔥 Подписывайтесь здесь и на Казацкий Telegram! https://t.me/kozakTv1 ✊

Ваш отзыв

comments

Translate »